Фільтри

Фільтруючий елемент складається з декількох мішечків або кишень, жорстко закріплених на корпусі з оцинкованої сталі.

Клас фільтрації - G4

Од. виміру

шт

Фільтруючий елемент має кілька хвиль для збільшення площі фільтрації. Елемент проведений з нетканого полотна з синтетичних волокон і захищений металевою сіткою від деформації повітряним потоком. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Клас фільтрації G4.

Од. виміру

шт

Фільтруючий елемент - з нетканого полотна з синтетичних волокон, фіксується на каркасі зі сталевого рамки. Вставляється в фільтробокс. Клас фільтрації G4.

Од. виміру

шт

Корпус виготовлений з оцинкованої сталі. Фільтр-бокс оснащений сполучними фланцями з гумовим ущільненням для герметичного з'єднання з повітроводами. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу.

Од. виміру

шт

Фільтруючий елемент має кілька хвиль для збільшення площі фільтрації. Елемент проведений з нетканого полотна з синтетичних волокон і захищений металевою сіткою від деформації повітряним потоком

Од. виміру

шт

Описание товара "Фільтр кишеньковий круглий G4 ФКК" пока не добавлено

Од. виміру

шт

Корпус з оцинкованої сталі. Відкидна кришка фільтра обладнана важільними замками для швидкого доступу до змінного фільтруючого елементу. Фільтруючий елемент кишенькового типу виготовлений з нетканого полотна з синтетичних волокон і виготовляються з матеріалів з класом очищення G4, F5, F7 (клас фільтрації даного товару G4).

Од. виміру

шт